Üdvözöljük iskolánk weboldalán

Egészséges környezet, A TERMÉSZET

Békéscsaba Megyei Jogú Város Önkormányzata és az Egészséges Városok Magyar Nyelvű Szövetsége 2018. évben is közös rajzpályázatot hirdetett a Békéscsabai Egészségnapok rendezvény keretében „Egészséges környezet, A TERMÉSZET” címmel. A rajzpályázat díjátadó ünnepségére és egyben a kiállítás megnyitójára 2018. november 29. napján 14.00 órai kezdettel a Békés Megyei Könyvtár (5600 Békéscsaba, Kiss Ernő u. 3.) első emeletén kerüt sor, ahol iskolánk tanulói az alábbi helyezéseket érték el:

III/a. kategória (5-6 évfolyam tanulói)
Legkreatívabb alkotás:
3. helyezett: Farkas Krisztina
Legszebb alkotás:
1. helyezett: Mohácsi Vanessza Vivien

III/b. kategória (7-8 évfolyam tanulói)

Legkreatívabb alkotás:
3. helyezett: Nagy Bianka
Legszebb alkotás:
2. helyezett: Bodnár Anita magdolna
3. helyezett: Mohácsi Fruzsina
Az "Egészséges környezet"-et legjobban kifejező alkotás:
2. helyezett: Farkas György Nikolasz
3. Mohácsi Fruzsina

 

 

Az elért helyezésekhez gratulálunk! További képek a galériában.