Üdvözöljük iskolánk weboldalán

Jó a pálya és a Tiéd? - vetélkedő

Tíz általános iskolás csapat mérte össze tudását 2023. 05.11-én a Békéscsabai Ligeti Ifjúsági Téren. Iskolánk 54 megyei általános iskola közül a legjobb tíz csapat közé került és mérhette össze tudását a békéscsabai döntőben. Iskolánkat az "Ezermesterek" csapata Havai Dávid, Farkas Benjámin és Jordán Rúben hatodik osztályos tanulók képviselték, akik egy saját készítésű pályaorientációs társasjátékkal jutottak be a döntőbe. A döntőben dobogós helyezést nem szereztek, viszont fantasztikusan érezték magukat és kiválóan teljesítették a verseny tíz interaktív feladatát. A tanulók szép ajándékokat kaptak díjazásul és egy társasjátékot. A versenyt a Békés Megyei Kereskedelmi és Iparkamara szervezte. A verseny során a szakmákra, a szakma tanulásra hívták fel a fiatalok figyelmét játékos feladatokon keresztül.

GALÉRIA